תכנון משתף

אנחנו מאמינים בתכנון עם אנשים ושמחים שהתפיסה בעולם כולו וגם בישראל מתחילה להשתנות בכיוון. מעוניינים לשפר את התכנון בפרויקט שאתם מקדמים? נוכל להוביל את הדרך אתכם.

התכנון העירוני והמרחבי בישראל משפיע על חייהם של מיליוני אזרחים ומשנה את פני הארץ. כולנו מכירים את התכנון של פעם, זה שהיה ממוקד בהיבטים פיסיים, ללא מעורבות ציבור, תהליך מסורבל וארוך היוצר תכניות לא מותאמות, משבר אמון, התנגדויות וקשיי מימוש. כיום, התמונה שונה: אזרחים נגישים למידע, מאורגנים ודורשים יכולת אמיתית להשפיע על תכניות המשפיעות על חייהם.

מודוס מציעה תכנון אחר. תהליך רותם, מחזק מעורבות ואמון, מובנה מתודולוגית ומבוסס מידע נגיש. תהליכי העבודה שפיתחנו עם השנים מביאים ערך מוסף משמעותי למתכננים, מקבלי החלטות ולציבור עצמו. תכנון משתף יוצר תכניות טובות יותר, מפחית התנגדויות ומשפר את סיכויי המימוש. אנחנו יועצים ללקוחותינו כיצד לבחור את האסטרטגיה המתאימה ביותר לשיתוף, מובילים תכנון בשיתוף הציבור ומטמיעים היבטים חברתיים בתכניות. מודוס מתמחה בהנגשת תוכן ומציעה שירותי תכנון נלווים: תכנון דמוגרפי ופרוגרמטי, ניהול תכנון וייעוץ מודולוגי.

צוות מודוס שותף לתכנון ערים ומועצות אזוריות, תכנון מרחבי, התחדשות עירונית, תכנון שכונתי ויישום פרויקטים מורכבים. הצוות שלנו כולל מתכנני ערים ויועצים מומחים המביאים ניסיון רב שנים במגוון עצום של תהליכים שיתופיים. הלקוחות שלנו מסתמכים על איכות ביצוע מעולה ויכולת ייחודית לגשר ול"תרגם" בין שפת התכנון לשפת הציבור ולהיפך.

מחפשים לצוות שלכם יועץ לשיתוף ציבור, יועץ חברתי או פרוגרמטור? רוצים להשיג מטרות או לממש תכנון ומתלבטים כיצד נכון לרתום בעלי עניין או לשתף את הציבור? תוכלו לקרא עוד על הפתרונות שלנו כאן.

מגוון שירותי תכנון משתף,

אלו ישרתו את המטרות שלכם?

תכנון בשיתוף הציבור

תכנון עירוני בישראל נתקל פעמים רבות בחוסר אמון, התנגדויות וקשיי מימוש. אזרחים וארגונים דורשים יותר מעורבות, נגישות למידע מהימן ויכולת השפעה על ההחלטות המשפיעות על חייהם. מודוס מציעה מתודולוגיה ברורה לתכנון משתף אפקטיבי, נגישות וזמינות ללקוח ותוצרים היוצרים ערך מוסף משמעותי לכולם: לצוות התכנון, לרשות המקומית ולתושבים

אסטרטגיה מנצחת לשיתוף ציבור

אחת השאלות שאנו נשאלים יותר מכל היא – כיצד נכון לשתף את הציבור? מודוס פיתחה מודלים מקצועיים המאפשרים להתאים אסטרטגיה מנצחת לשיתוף הציבור לכל מצב

הסברה אפקטיבית

זהו. פחות או יותר סיימתם לתכנן, ועכשיו אתם רוצים (או חייבים) להציג את התכנית לציבור. אתם מאמינים שהרשות המקומית שלכם מחוייבות לשקיפות (Accountability) וב- 2020 זה המינימום שאתם יכולים לעשות. מודוס מתמחה בלהסביר תכנון כך שאנשים מבינים.

תכנית הגנה משריפות יער

ישובים צמודי חורש ויער מצויים בסיכון קבוע להתמודדות עם שריפות הגורמות לנפגעים ולנזקים משמעותיים לרכוש, ובמקרה אסון, בנפש. רשויות מובילות מבינות כיום טוב יותר את תפקידן בניהול הסיכון

ייעוץ מתודולוגי לתכנון

מדוע אנחנו עושים את הדברים באופן מסוים? מהי השיטה והאם היא עובדת עבורנו? מלאכת התכנון היא מלאכה מורכבת ועתירת משאבים. מתודולוגיה ברורה ומתואמת יכולה לשפר את אפקטיביות העבודה באופן משמעותי, לחסוך משאבים ולרתום שותפים

עכשיו כששמעתם על מודוס, זה הזמן להתמקד בארגון שלכם: איזה שינוי אתם מתכננים? מה החזון שלכם לשנים הבאות? נשמח לשמוע ולצאת למסע.

דילוג לתוכן