המליצו עלינו

החברה להגנת הטבע:


חברת מודוס מלווה את החברה להגנת הטבע מזה מספר שנים במספר פרויקטים מרכזיים בתחום הים, ומובילה דיאלוג משמעותי עם מגוון מחזיקי עניין.

הרפורמה לדיג מקיים בים התיכון
החברה להגנת הטבע בשיתוף משרד החקלאות, משרד האוצר, רשות הטבע והגנים וגופים נוספים מקדמת מזה מספר שנים רפורמה כוללנית בתחום הדיג בים התיכון. זהו מהלך מורכב ביותר הדורש אסטרטגיה ברורה לניהול ממשק בעלי עניין ברפורמה. צוות מודוס סייע באבחון והערכת המצב, גיבש תהליך דיאלוג אפקטיבי וליווה את צוות הפרויקט בכל תהליכי הדיאלוג עם משרדי ממשלה, ארגוני דייגים, דייגים מסוגים שונים, ארגונים ורשויות נוספות. בתהליך מורכב זה היה צורך בהובלה, אסרטיביות, מנהיגות ויצירתיות יחד עם נועם, בניית אמון, דיבור בגובה העיניים וחיבור למגוון אנשים ומצבים.

צוות מודוס ידע לייעץ לנו בחוכמה על אפשרויות שונות בתהליך, לפתור בעיות תוך כדי תנועה, לרתום, לגייס ולבנות אמון, לנהל בפועל את כל המפגשים ולנהל את הידע שנוצר בתהליך.
כמנהל המהלך מצאתי את צוות מודוס בזמינות מלאה לכל עניין וצורך, כיועץ היודע לגשר ולקדם את המהלך בשום שכל ובמיומנות. למרות שהמלאכה עדיין רבה, המהלך צלח מספר אבני דרך משמעותיות ובהן חקיקה חדשה בכנסת אשר שינתה את המציאות בים התיכון, ולמודוס היה בכך חלק.

קידום שמורות טבע בים התיכון
אחד מהתהליכים החשובים אותו מקדמת החברה להגנת הטבע היא קידום שמורות טבע בים, זאת כחלק מאסטרטגיה כוללת לניהול ושמירה על המשאב הימי. צוות מודוס ביצע הערכת מצב באמצעות מפגשים עם כ- 40 בעלי עניין ויצירת תמונת מצב מתכללת, כבסיס לגיבוש אסטרטגיית פעולה. התובנות שקיבלנו סייעו רבות בקידום התהליך, בעיצוב סדנאות עם בעלי עניין ומקבלי החלטות ולקידום מגוון פעולות לטובת הנושא.

צוות מודוס מיפה את בעלי העניין הרלוונטיים, קיים עמם מפגשי עומק וחילץ תובנות חשובות ביחס לתוכן ולתהליך. מודוס עדיין מלווה אותנו בתהליך בייעוץ על פי צורך. היכולת של מודוס לרכז מאמץ, לתת שירות מקצועי רציף ולתת מענה לכל צורך בתהליך, סייעו בקידום המהלך ותרמו לנו רבות.

נשמח להמליץ על צוות מודוס ועל אמיתי הר לב העומד בראש המשרד כחברה מובילה, המציעה מענה איכותי לקידום אסטרטגיות לניהול מחזיקי עניין בתהליכים מורכבים.

בברכה,
אלון רוטשילד
מנהל תחום המגוון הביולוגי

מנעד אדריכלים:


במסגרת היותנו חברה מנהלת עבור מינהל התכנון ורשות מקרקעי ישראל, אנו מובילים כתשע תכניות מתאר לישובים שונים ותכניות מפורטות ברחבי הארץ.

במסגרת הליך התכנון אנו משתפים פעולה עם משרד מודוס המוביל את הנחיית התהליך השיתופי עבורנו בתכניות המתאר הכוללניות של: יבנה, סחנין, יהוד, רהט, רמת ישי ושלומי.

את התהליך מובילים אמיתי הר לב ודפנה בן ברוך, שניהם בעלי יכולות מקצועיות בולטות בתחום, רגישות לאוכלוסיות שונות, יכולת התאמה ובניית אסטרטגיה לכל ישוב ואוכלוסייה עפ״י צרכיה, בניית ורכישת אמון עם הלקוחות המקומיים ועוד.

בעיקרו כולל תהליך את התכנון את המרכיבים הבאים:
1. שיתוף הציבור: זיהוי ואבחון בעלי עניין, לדוגמא זיהוי אוכלוסיות מודרות בישובים מהמגזר, זיהוי אמצעי קשר עם בעלי העניין, בניית תהליך שיתופי מותאם וכדומה.
2. מרכיבי החברה: ייעוץ חברתי שמשלב ידע אקדמי וידע מקומי. (במגזר בולטת דפנה בניסיון והידע במחקרה על תיכנון בישובים הערבים מזה שנים בהיבטים שונים אקדמיים, חברתיים/אזרחיים ותכנוניים).

נשמח להמליץ על שיתוף פעולה עם מודוס בפני כל גורם.

בברכה,
מירב לוי, מתכננת ומנהלת פרויקטים.

עיריית תל אביב:


עיריית ת"א קידמה לאחרונה עדכון לתכנית האסטרטגית לעיר . התכנית מקיפה, עוסקת ב-10 תחומי חיים ומגבשת אסטרטגיה ברורה לעשור הבא. את העבודה הובילה היחידה לתכנון אסטרטגי בליווי יועצים חיצוניים.

חברת מודוס ייעצה והובילה מהלך מורכב של ניהול ממשק עם מגוון עצום של בעלי עניין רלוונטיים לתכנית ואת שיתוף הציבור הכללי. במהלך הכנת התכנית השתתפו למעלה מ- 250 נציגים של בעלי עניין שונים בכ- 27 סדנאות תכנון בשלושת שלבי התכנון המרכזיים: לימוד וניתוח מצב קיים, גיבוש תמונת עתיד מוסכמת וגיבוש קווי פעולה מרכזיים. חברת מודוס ייעצה לגבי המתודולוגיה המתאימה, מבנה המפגשים, הנחתה בפועל את כלל המפגשים, ניהלה את הידע, הנגישה אותו לאתר העירוני וריכזה תובנות מרכזיות בכל שלב עבור כל אחד מצוותי העבודה. זהו מהלך מורכב ורב תשומות, לו חשיבות רבה בעיצוב החזון העירוני. ליועצי מודוס היה תפקיד מרכזי במהלך זה כשותפים מלאים לתכנית.

מצאנו חברה מקצועית ביותר, זמינה ונגישה לכל התלבטות וצורך . הדברים נעשו תמיד באיכות מוקפדת, בלוחות זמנים קצרים ובחיוך. יועצי מודוס ידעו לחלץ תובנות חשובות מתוך תוצרים מורכבים ולהביא ערך מוחשי בכל שלבי התכנית.

יש לציין, כי חב' מודוס מלווה את עיריית ת"א-יפו מזה שנים רבות במגוון פרויקטים בתכנון, אסטרטגיה, התחדשות עירונית ועוד. בין היתר בהכנת תכנית המתאר לעיר, תכנון ומימוש התחדשות שוק הכרמל, תכנון גן קריית ספר וגן אליפלט, כתיבת תסקירים חברתיים למתחמי התחדשות עירונית, ייעוץ למנהלים עירוניים ועוד.

אנו ממליצים בחום על עבודה עם חברת מודוס. בברכה,

חדוה פיניש
מ"מ מנהלת היחידה לתכנון אסטרטגי מינהל ההנדסה
עירית ת"א-יפו

מתאר העיר- ת״א:


אמיתי הר לב משמש מזה קרוב לשנה כיועץ שיתוף הציבור בהכנת תוכנית המתאר המקומית לתל-אביב - יפו. על אף העובדה שהכנת תוכנית המתאר נמצאת בעיצומה ולמרות שתהליך שיתוף הציבור בתוכנית טרם הושלם, אני סבורה שכבר כעת ביכולתי להמליץ על אמיתי הר לב ועל הצוות העובד עימו.

הצעתו של אמיתי הר לב לתכנית העבודה לשיתוף הציבור בתכנית המתאר נבחרה בשל התייחסותה המעמיקה לשילוב השיתוף בתהליך התכנון, הכלים המגוונים לשיתוף שנכללו בה וההבטחה שבתוכה ליצור תהליך שיתוף אמיתי ופורה. מניסיון העבודה עם אמיתי הר לב עד כה ניתן לראות כי הפוטנציאל שהיה קיים בהצעה הולך ומתממש. בשלבי העבודה הראשונים של הכנת תוכנית המתאר התבצעו הליכי שיתוף מסוגים שונים (קבוצות מיקוד, מפגשים פתוחים, מפגשים לציבור, הנחיית מפגשים של בעלי מקצוע, סדנאות למתכננים ועוד). הליכי שיתוף אלו התבצעו כולם במקצועיות רבה ולשביעות רצוננו המלאה.

אמיתי הר לב הינו בעל יכולת לתכנן תהליכי שיתוף ציבור בצורה מושכלת העונה על מטרות תהליך התכנון תוך התאמה לקהל היעד ולנושאים בהם נדרש השיתוף. בביצוע תהליך השיתוף בפועל אמיתי הוכיח יכולות מקצועיות רבות ומגוונות ובהן: יכולת לתקשר עם קהלים מגוונים; יכולת להנחות ולהוביל דיונים מורכבים ובנושאים הנמצאים במחלוקת; יכולת ארגון גבוהה והוצאה לפועל של התכנון; יכולת לעבודה הן באופן עצמאי והן כחלק מצוות תכנון רחב. בכל שלבי העבודה גילו אמיתי וצוותו מסירות לעבודה וביצעו אותה בצורה העולה על הדרישות הבסיסיות מהם ובאופן שאפשר לצוות התכנון לתפקד במפגשי שיתוף ציבור בצורה מיטבית, וזאת גם במפגשים שעלולים היו להיות טעונים.

מהיכרותי עם אמיתי הר לב עד כה ומהתרשמותי מעבודתי, אני מאמינה כי אמיתי יוכל לעצב, להנחות ולהוביל תהליכי שיתוף מסוגים שונים. אשמח להמליץ על אמיתי גם בעל פה. בברכה,

תמי גבריאלי מנהלת היחידה לתכנון אסטרטגי
מינהל ההנדסה,
עיריית תל-אביב - יפו

השותפות לקיימות אזורית:


רמת הנדיב עוברת עם חברת מודוס מזה כשנתיים. אמיתי הר לב והצוות שלו מלווים את הפרויקט של רמת הנדיב ״השותפות לקיימות אזורית״ משלביו הראשונים. השותפות היא יוזמה חדשנית וייחודית לקידום סדר היום של קיימות בקנה המידה האזורי. רמת הנדיב רתמה חמש מועצות מקומיות ואזוריות במרחב הסובב כשותפות ליוזמה זו. מודוס מייעצת להנהלת השותפות באופו שוטף ומציעה מסגרות הבנה, תובנות מעשיות ודרכי מימוש בכל הקשור לקידום שותפות מורכבת זו. בנוסף, אחראי צוות מודוס על גיבוש אסטרטגיה לקיימות במספר תחומי ליבה, זאת מתוך דיאלוג, שיתוף וניהול אפקטיבי של ממשק מורכב עם מאוד נציגי בעלי עניין. מודוס מביאה ערך מוסף בגיבוש האסטרטגיה, בקידום התהליך, בבניית הסכמות וברתימה של מגוון השותפים לאורך הדרך.

במהלך העבודה אנו עובדים עם מגוון רחב של בעלי עניין (חקלאים, חינוך, פעילים, תושבים, ראשי מועצות, ממלאי תפקידים, חרדים, עולים ועוד). מודוס מציעה את ההתאמות הנדרשות ואת הגישור הרב תרבותי כדי למקסם את אפקטיביות התהליך. בתהליכי העבודה אנו נתקלים במציאות מורכבת ובצורך להתמודד עם משברים ומתן מענה מיידי בזמן קצר. כמנהלת השותפות וכמי שעובדת באופן צמוד עם אמיתי מצאתי את צוות מודוס זמין תמיד ומאפשר התייעצות ופתרון בעיות באופן שוטף. המענה המהיר, איכותי ומקצועי ביותר. זאת לצד יכולת לעבוד כחלק מצוות מגוון ורב תחומי שמרכיב את היוזמה.

את העבודה שלנו עם מודוס מאפיינים מקצוענות, מחויבות מלאה, ערך מוסף מוחשי ויחסי אנוש מעולים ויוצרים אווירה שגם נעים לעבוד בה וגם מקדמת את השותפות הלכה למעשה.

בברכה,
נעמי אפל
מנהלת השותפות לקיימות אזורית
רמת הנדיב.

עיריית אילת:


חברת מודוס מייעצת בתחום תכנון חברתי ומשתף בשתי תכניות אסטרטגיות משמעותיות בעיר אילת: התחדשות השכונות הוותיקות ולב העיר.

לאילת מאפיינים ייחודיים בכלל ובפרט בכל הקשור להתחדשות עירונית. הבנו מראשית הדרך כי להיבטים חברתיים ולדיאלוג עם מגוון מבעלי עניין חשיבות מהותית לתכניות אלו.

חברת מודוס הובילה תהליך משמעותי של תכנון משתף, נפגשה עם עשרות בעלי עניין רלוונטיים ובעיקר הביאה למקבלי החלטות תוצרים תכנוניים מוחשיים שיש בכוחם לקדם באופן מעשי התחדשות באילת. הניסיון העצום, הגמישות המחשבתית והיצירתיות יצרו ערך מוסף רב. ניתוח והנגשת היבטים חברתיים לתכנון תרמו מאוד לתובנות ולגיבוש כלים ישימים להמשך הדרך.

יועצי החברה מחויבים מאוד לעבודתם וניכר שהם מונעים מתחושת שליחות. מצאנו תמיד מענה מקצועי, אוזן קשבת לצרכים שלנו, זמינות מלאה ולא פחות חשוב- איכות תוצרים מעולה. למודוס יכולת לדבר עם מגוון נרחב של קהלים, לבנות אמון, להנגיש חומר תכנוני מורכב ולהוציא מהתהליך תובנות תכנוניות ברורות.

הם עובדים מצוין בצוותי התכנון ותורמים את נקודת המבט החברתית- מתודולוגית בכל שלב מצאנו במודוס יועצים נאמנים ונשמח להמליץ עליהם בחום לכל תכנון התחדשות עירונית ותכנון אסטרטגי.

בברכה,
אינג׳ אסף אריכא
מהנדס העיר אילת

משרד הבינוי והשיכון- אגף התחדשות עירונית:


בשנים האחרונות, חברת מודוס תהליכים משותפים מועסקת על ידי משרד הבינוי והשיכון כחלק מהצוותים המקדמים תהליכי התחדשות עירונית בערים שונות בארץ. במסגרת תכניות אלה, צוות מודוס ובעיקר ד"ר דפנה בן ברוך מובילים תהליכי שיתוף ציבור לקהלים מגוונים ובהם אוכלוסיות ייחודיות, כמו חרדים (רובע ג-אשדוד) או בני העדה האתיופית (קריית משה-רחובות) ועוד.

ד"ר בן ברוך מובילה את התהליכים בצורה מקצועית, עניינית ועם זאת רגישה ונחושה, ובעיקר מול האוכלוסיות הייחודיות. מטרת התכניות אשר משרד השיכון והבינוי מוביל היא להביא לשינוי משמעותי, הן מבחינה פיזית והן מבחינה חברתית, בשכונות מדורדרות, שבהן האמון של התושבים בממסד מועט והחשדנות רבה.
שיתוף הציבור נבנה ע"י חברת מודוס בקפידה, מותאם לכל שכונה ושכונה ומונגש תרבותית ושפתית.

בכל הפרויקטים שצוות מודוס היה מעורב בהם, היתה להם תרומה משמעותית לקידום התכנית ושביעות הרצון שלנו מעבודתם באה לידי ביטוי בהעסקתם כל פעם מחדש. אני ממליצה בחום להיעזר ביכולות הגבוהות של החברה ובמקצועיות הצוות.

בכבוד רב,
עינת גנון
אגף התחדשות עירונית

נגב אנרג׳י:


מודוס עבדה איתנו על בניית האסטרטגיה והתשתית (תוכנית, נהלים, חשיבה וכד') של נושא שיתוף מחזיקי עניין (שמ"ע) בפרויקט אשלים.

רקע על הפרויקט
חברת נגב אנרגיה מקימה תחנת כח תרמו - סולארית של 110 מגוואט ליד היישוב אשלים אשר בנגב. התחנה תוקם ותופעל מכח הסכם זיכיון, שנחתם עם מדינת ישראל. התחנה הינה פרויקט האנרגיה המתחדשת הגדול ביותר שיוקם בישראל ובהקמתה יושקעו כמיליארד דולר. התחנה תהווה אבן דרך חשובה במימוש יעד לאומי של 10% ייצור חשמל מאנרגיות מתחדשות עד שנת 2020 . התחנה תוקם ותופעל תוך יישום סטנדרטים בינלאומיים מתקדמים בתחומי הסביבה, שיתוף מחזיקי ענין ושמירת זכויות העובדים בפרויקט. התחנה תספק חשמל נקי מאנרגיה מתחדשת לכ- 60 אלף משקי בית בישראל (ש"ע לעיר חיפה).

עבודתה של מודוס בפרויקט היתה הן ברמת הזכיין (נגב אנרגיה) והן ברמת קבלן ההקמה, שכן ברמת האסטרטגיה נקבע שתהיה תוכנית שמ"ע אחודה המחולקת לתחומי אחריות בין הגופים הללו.

תחום ששמ"ע של הפרויקט הינו תחת אחריותי כסמנכ"ל ESHS (סביבה, קיימות בטיחות וגהות) בנגב אנרגיה. עבודת מודוס (בהובלת אמיתי הר לב) אופיינה בעבודה מקצועית ובחשיבה יצירתית וסייעה לי רבות בבניית אבני הבניין בנושא זה לרבות מול הגופים הממנים בפרויקט אשר מפקחים על הביצוע של תחום זה בהתאם לסטנדרטים הבינלאומיים להן מחויב הפרויקט.

בברכה ובהצלחה,
יובל סרגוסטי

חברת החשמל:


הנדון: פורום דיאלוג עם קהילת עוטף אורות רבין סיכום פעילות (כמעט) שנתיים ראשונות
הפורום התגבש סביב נציגי הקהילה ונציגי חברת החשמל בהנחיה ויעוץ של חברת מודוס ובניהולו של מר אמיתי הר לב.

להלן ההישגים עד כה:
1. שיפור מערכת היחסים בין נציגי הקהילה והחברה ובניית אמון ויחסי שכנות טובים.
2. קיום שיח אפקטיבי דו צדדי וניטרול דעות קדומות.
3. הנגשת מידע בכלל ובנושאי איכות הסביבה בפרט על פעילות התחנה.
4. הקמת ערוצי הדברות ודיאלוג מתמשך.
5. התחלת מימוש האחריות התאגידית של החברה/תחנה לסביבתה.
6. התחלת שינוי תפיסות בתחנה והתנגדויות מול הקהילה ע"י הכרת צרכי ורצונות הקהילה.

בכל ההישגים האלו מצאתי את חברת מודוס ועובדיה ובפרט את אמיתי הר לב כבעלי ניסיון, היודעים לקרוא את תמונת המצב, לתת את היעוץ וההכוונה הנכונים ולמצוא את האיזון הנכון בין צרכי הצדדים לדיאלוג.

אין לי ספק שאמיתי הר לב ישכיל להוביל את הדיאלוג על תמורותיו השונות לאורך זמן.

בברכה,
גיורא דקל
מנהל התחנה

רם איזנברג עיצוב סביבה:


אמיתי הר לב ניהל את תהליך שיתוף הציבור בגן קרית ספר. פרוייקט זה , אשר היה מלווה במורכבות גדולה של בעלי ענין חייב עבודה רבה של קשרי קהילה ושיתוף ציבור:

טרם הקמתו, שטח הגן היה קרקע מגרש חניה גדול בלב תל אביב, שעליו תוכננו תכניות בניה שונות. תכניות אלה הביאו למאבק ציבורי ארוך, שנמשך כ15 שנה, אשר בסופו העיריה חברה לתושבים להקמת גן במרכז העיר. בשלב תכנון הגן ביקשנו ליצור תהליך תכנון משתף ומכבד בו כל בעלי הענין יגיעו להחלטות במשותף. תהליך זה נוהל על ידי אמיתי הר לב מחברת מודוס, איתו יצרנו מהלך משתף חסר תקדים בתל אביב: טרם תחילת התכנון נועצנו בקבוצות שונות של בעלי ענין, וביחד איתם גיבשנו פרוגרמה. במהלך פיתוח התכנון אמיתי יצר ועדה מלווה אשר כללה נציגים של כל בעלי הענין מקרב התושבים, הנהלת הפרוייקט, וגופי התכנון ההקמה והאחזקה בעיריה.

התהליך ההדרגתי והמשולב הביא לכך שמנקודת ההתחלה הטעונה של מאבק תושבים כנגד הרשות ממנה התחלנו, נוצרו קשרים והבנות שאיפשרו פיתוח רעיונות מיוחדים, הגעה להסכמות בקונצנזוס לרבות החלטה משותפת בנקודות קונפליקט.

אמיתי הוא בעל נסיון רב וניהל את התהליך ביד אמונה, בראיה חודרת, באינטליגנציה רגשית גבוהה, ובצניעות רבה. בשל יכולות אלה הצליח לתקשר וליצור מערכת של אמון גם האנשים הקשים ביותר (ולא חסרו לנו כאלה בתהליך). קשריו עם התושבים, ויכולתו להוות מתווך הוגן יצרו "שקט במערכת" ואיפשרו לכל צד לעשות את עבודתו ללא פיצוצים מיותרים. הוא גם היה קשוב מאוד לתפישתי כמתכנן, והתאים ללא לאות את תכנית העבודה שלו להתפתחויות בחזית התכנונית.

תהליך השיתוף בתכנון נמשך כחצי שנה וכלל מספר רב של פגישות עם הציבור, במהלך איטרטיבי מובנה. התוצאה היתה גן מורכב ביותר, אשר נותן מענה לצרכים מגוונים מאוד, של אוכלוסיות שונות, בכל שעות היום והלילה.

עם השלמתו, זכה גן קרית ספר בכותרות רבות עבור היותו דוגמא ומופת לשיתוף ציבור, ולאחרונה, בשנת 2015, גם באות אדריכלות הנוף. רצ"ב מספר קישורים.

אני ממליץ על אמיתי בחום רב, ומקווה מאוד להזדמנות הבאה לעבוד איתו.

בכבוד רב - רם איזנברג.

ארי כהן אדריכלות ובינוי ערים


התנסינו בעבודה עם צוות מודוס בתהליך לשיתוף בעלי עניין בהכנת תכנית מתאר לרובע שדה דב בת"א. התכנית להקמת רובע עירוני חדש בשדה דב היא תכנית מורכבת הדורשת התייחסות למגוון רחב של צרכים והתמודדות עם שורה ארוכה של בעלי עניין.

מודוס נתנה מענה מקיף לכל התהליך – משלב הערכת המצב, גיבוש אסטרטגיה לתהליך השיתוף, מיפוי ואיתור בעלי העניין ועד לקיום סדרת מפגשים. צוות מודוס ארגן, הנחה, תאם, ותיעד סדרה של מפגשים שונים בהם השתתפו מאות תושבים ונציגים של עשרות קבוצות בעלי עניין.

מודוס ניהלה את הידע בכל התהליך ובסופו של דבר כתבה דו"ח מסכם חשוב שריכז את התהליך כולו ואת המידע הרב שנוצר במפגשים עבור צוות התכנון והמזמינים. צוות מודוס ידע להתנהל במורכבות של ריבוי מזמינים ולתת שירות ותוצרים מעולים על פי הצרכים השונים. מודוס הציעה והתאימה סל כלים גדול לשיתוף הציבור ובכלל זה כלים אינטרנטיים, פייסבוק, שימוש בפלטפורמות ייחודיות של עיריית ת"א ועוד.

זכינו ליעוץ וליווי בהכנת החומרים למפגשים, בהנגשת המידע ובהתאמתו ובחידוד המסרים המתאימים לקהלי יעד שונים. העבודה המשותפת התנהלה תמיד בהנאה ובסבלנות, כשצוות מודוס תמיד זמין, אחראי ומחויב לשירות ברמה מעולה.

כתוצאה ישירה של עבודה זו, עמדות שונות של ציבורים שונים הונגשו לצוות התכנון ותרמו רבות לתהליך העבודה. נשמח לעבוד עם מודוס בתכניות נוספות בעתיד ואנו ממליצים על החברה בחום.

בברכה, ארי כהן.

עיריית פתח תקוה


אנו עובדים עם חברת מודוס מזה שנים מספר בתכנון ומימוש מתחמי התחדשות עירונית. יועצי מודוס שותפים כיועצים לשיתוף הציבור ותכנון חברתי לתכנית מתאר להתחדשות עירונית של שכונת רמת ורבר בעיר.

מודוס עיצבה יחד איתנו את התהליך המתאים לשיתוף הציבור וביצעה אותו בפועל, זאת בתאום ורתימה מלאה של מחלקות העירייה הרלוונטיות והרשות הממשלתית להתחדשות עירונית.

מודוס לוקחים אחריות כוללת על התהליך – משלבי הייעוץ, התאום והתכלול, הנחיית המפגשים, ניהול והנגשת המידע ועוד.

מודוס ייעצה וניהלה בפועל את הקשר עם התושבים ועשתה שימוש במגוון כלים פיסיים ומקוונים לשם כך, הכל בתאום עם מחלקות העירייה.

לחברה צוות יועצים מנוסים המביאים ניסיון נרחב ורב שנים, זמינות מלאה ואיכות מקצועית מעולה. מודוס יצרה ערך מוחשי לתכנון ודאגה להטמעת ההיבטים החברתיים בתכנית. הכל נעשה בחיוך ובנעימות.

אנו ממליצים מאוד על עבודה עם חברת מודוס בתכנון וקידום מתחמי התחדשות עירונית.

בברכה ובכבוד רב, ד"ר אדריכלית חוה ארליך

מהנדסת העיר פתח תקוה

עיריית נתניה


מודוס מובילה תהליכי תכנון חברתי ומשתף בקנה מידה מגוונים.

את מודוס ומנהלה אמיתי הר לב הכרנו בעת אירוע משברי משמעותי אליו נקלענו. אמיתי ייעץ למנהל הנדסה ולבעלי תפקידים בכירים בעירייה לגבי ניהול חכם של המשבר, וסייע רבות לפתרונות בדרכי נעם וביצירתיות.

מצאנו במודוס שותפי אמת לחשיבה אסטרטגית ולפתרונות מחוץ לקופסה. נקודת המבט הרחבה של צוות מתכנני ערים, הניסיון הנרחב בתכנון חברתי ומשתף, ניהול קונפליקטים ואסטרטגיה יצרו ערך מוסף עבורנו.

לאחרונה בחרה עיריית נתניה להציג לציבור מספר תכניות חשובות. צוות מודוס ליווה אותנו בתהליך, גיבש מבנה נכון למפגשים, הנגיש את תוצרי התכנון, הנחה במקצוענות את המפגשים, ניהל את הידע ולקח אחריות על כל ההיבטים הלוגיסטיים.

המפגשים המאתגרים נוהלו באופן מכיל ומקשיב, וגם כשהיה צריך להתגבר על התנגדויות קולניות. ומעבר לכל זאת, מצאנו במודוס מענה לכל צורך שלנו, בזמינות מלאה ובאיכות תוצרים גבוהה.

אשמח להמליץ על חברת מודוס כאמור, כיועצים נאמנים להובלת תהליכי תכנון חברתיים, משתפים ולניהול מצבי קונפליקט.

בכבוד רב, אדר' אבנר אקרמן

מהנדס העיר וראש מנהל הנדסה נתניה

דילוג לתוכן